Česká asociace stolního tenisu
Rio-Lipno 2016
O pingpongovém stanovišti
Aktivace stolního tenisu v centru dění největšího olympijského parku v České republice – v Olympijském parku Rio-Lipno.

Téměř 350 tisíc návštěvníků, kteří prošli branami olympijského parku Rio-Lipno, si kromě dalších 46 sportů mohli vyzkoušet i stolní tenis, který mohli najít přímo v hlavním centru u lipenské přehrady.
/www/doc/www.leemon.cz/www/reference/blocks/numbers.php on line 57
; color: #ea268e">
olympijský park rio-lipno 2016
Výsledky
17
dní sportování
55
olympijských medailistů
2 024
aktivních hráčů za den (průměrně)
65
tis.
návštěvníků, kteří se pobavili u stanoviště
olympijský park rio-lipno 2016
Český ping-pong žije!
Atraktivní vzhled stanoviště – cool, mladý, barevný, svěží a hravý sklízel zaslouženou pozornost a líbil se. Nenechali jsme se odradit a prosadili výraznou „brazilskou“ barevnost oproti české trikoloře.

Nechali jsme nově vybudovat podium, které zpevňovalo zem a bránilo proti vodě. Na míru jsme vyrobili paletový nábytek, který doplňoval ležérní a mladistvý dojem z prostoru, který se hodil jak pro zlepšení povědomí o stolním tenise, tak na letní spojení českého prostředí a světových olympijských her.

olympijský park rio-lipno 2016
U kulatého stolu
Pingpongové stanoviště nabízelo mnoho variant zábavy a možnosti vyzkoušení stolního tenisu – mini a midi pingpongové stoly, klasické stoly, vodní ping-pong (speciálně vyrobené stoly na vodní hladinu), stoly uzpůsobené různým soutěžím a v neposlední řadě také otáčivý kulatý stůl, jediný svého druhu na světě.

Každý den stanoviště žilo až do pozdních hodin – soutěže, hry, exhibice, beer pong a další atrakce nenechaly návštěvníky zahálet.


olympijský park rio-lipno 2016
Byli u toho s námi
Stanoviště navštívilo několik desítek slavných osobností, českých sportovců z řad olympioniků, ale i celebrity z jiných odvětví. Se zlatou medailí se pochlubil Lukáš Krpálek, stálicí byla Iveta Vacenovská a nechyběli ani Vít Přindiš s Tomášem Vernerem.