We created emotionsVše začalo tiskovkou ve Varech

7. červenec 2015

První PR vlaštovka vylétla na tiskové konferenci v rámci 50. ročníku Karlovarského filmového festivalu. Byli jsme samozřejmě součástí.

Natáčení videoklipu k filmu

20. říjen 2015

Co by to bylo za film bez soundtracku? Autorem je Michal Hrůza. Zároveň je to Michalova první píseň, kterou složil po svém návratu na pódium.

Video kapely Hrůzy k filmu Padesátka je venku

24. listopad 2015Finišujeme s tiskovinami

26. listopad 2015

Po celou dobu kampaně v Leemonu makáme a tvoříme grafický design promo materiálů, které se objevily po celé ČR v televizi, v kinech, na plakátech, outdooru, v tisku, na sociálních sítích, v MHD a u některých z nás už i doma :-))

Přivezli jsme do Vlasti předpremiéru i s herci

15. prosinec 2015

Velkolepá událost pro frýdecko-místeckou kulturní scénu. Podařilo se nám přivézt předpremiéru tohoto filmu do Frýdku-Místku. V kině Vlast se v úterý 15. prosince představí Jakub Prachař, Ondřej Pavelka, Hanka Vágnerová, Jakub Štáfek a další osobnosti z produkce filmu. Lístky na představení, které začne v 18 hod., jsou v předprodeji od začátku prosince.Velkolepá předpremiéra filmu Padesátka je již za námi!

16. prosinec 2015

Po úspěšném a úplně vyprodaném představení v Kině Vlast jsme si užili i after party v Clubu Carbon. Pojďte se s námi podívat, jak jsme se tento večer bavili.

Premiéra filmu Padesátka v Lucerně

17. prosinec 2015

Oficiální premiéra se uskuteční na červeném koberci v Lucerně. Reportáž z této události vám exluzivně přineseme na našich stránkách.

Shlédněte pražskou atmosféru

18. prosinec 2015

Plná Lucerna se mohla jako 3. v pořadí pyšnit spuštěním drzého debutu Vojty Kotka. Za účasti všech herců a celého štábu se v Praze poprvé představila Padesátka.

Od 24. prosince v dalších kinech v ČR

Na Štedrý den do kina? Proč ne. Na novou zimní komedii Vojty Kotka Padesátka.

Přejeme všem divákům, aby si užili